Імітаційна гра «Світ громад» – інтерактивний захід у рамках проєкту EUSTS

Фрагмент афіші заходу

6 жовтня 2022 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне відбудеться інтерактивний захід – імітаційна гра «Світ громад». Захід організовано під керівництвом координаторки проєкту EUSTS, професорки Ярини Турчин.

Під час заходу учасники дізнаються про регіональну політику та досвід децентралізації країн Європейського Союзу, зміст, результати та можливості програм ЄС для підтримки реформи децентралізації та розвитку громад в Україні. Практична частина буде спрямована на формування у студентів навиків ефективного керування територіальними громадами, зокрема через залучення можливостей європейських програм та імплементації кращих практик країн-членів ЄС.

Практичну частину заходу проведуть учасники проєкту EUSTS доцентка Наталія Вовк (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності) та доцент Олександр Марковець (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності). До підготовки заходу долучилися: доцентка Ольга Івасечко (кафедра ПМВ), доцент Олег Цебенко (кафедра ПМВ), старша викладачка Ірина Сухорольська (кафедра політології та міжнародних відносин), асистентка Христина Забавська (кафедра ПМВ) та доцентка Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем).

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти, питаннями регіональної політики та децентралізації.

Місце проведення імітаційної гри – аудиторія 524 IV навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 10:15.

З докладнішою інформацією про проєкт EUSTS можна ознайомитися на його сайті у рамках Порталу Львівської політехніки.