ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Психологічні умови благополуччя персоналу організацій»

Заставка конференції

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки запрошує взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції на тему «Психологічні умови благополуччя персоналу організацій», яка відбудеться у Львові 7–8 жовтня 2021 року.

Форми участі: очна (доповідь, участь в обговоренні, тези конференції, сертифікат), заочна (тези конференції, сертифікат).

Тематичні напрями роботи конференції:

• психологічні чинники благополуччя особистості в сучасному світі;
  • сутність та основні види благополуччя персоналу в організації;
  • діагностика благополуччя персоналу в організації;
  • сучасні проблеми організаційної та економічної психології;
  • роль психологічної служби освіти у формуванні психологічного благополуччя.

Програма конференції передбачає пленарне та секційне засідання, презентацію лабораторії організаційної психології, виступи провідних фахівців у сфері організаційної психології, майстер-класи, роботу круглого столу (конкретну програму конференції буде узгоджено пізніше).

Для участі у конференції необхідно до 10 вересня 2021 року включно заповнити заявку учасника конференції (обов’язково заповнити для кожного учасника, незалежно від форми участі), а також переслати на електронну скриньку mariia.r.klymenko@lpnu.ua матеріали виступу (назва файлу_прізвище_тези) та скан-копію або фото оплаченого оргвнеску для участі у конференції.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.