ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Адвокатура в умовах сучасних змін»

Заставка конференції

Навчально-науковий інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Адвокатура в умовах сучасних змін», яка відбудеться 22 жовтня 2021 року за допомогою засобів відеоконференційного зв’язку з використанням платформи Zoom. Початок конференції о 10:00.

Метою проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Адвокатура в умовах сучасних змін» є залучити науковців і практичних працівників до обговорення перспектив розвитку інституту адвокатури в Україні, привернути увагу до наявних проблем адвокатури в нових соціально-економічних та політичних умовах.

Головні напрями роботи конференції:

• проблеми правового забезпечення реформування адвокатури;
  • професійна етика адвокатів;
  • захист прав адвокатів;
  • сучасні проблеми адвокатської практики;
  • проблеми функціонування адвокатури в світі;
  • адаптація законодавства, що регулює діяльність адвокатури України, до європейських стандартів.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 27 вересня 2021 року надіслати Оргкомітету матеріали в електронній формі.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.