І Українсько-польський кліматичний форум «Що може зробити людина, щоб запобігти змінам клімату?»

Фрагмент афіші заходу

23 листопада 2023 року в рамках реалізації проєкту «Глобальне відповідальне лідерство ЄС: зміна клімату, захист навколишнього середовища та гуманітарна допомога» (EU_LEAD) за підтримки програми Еразмус+ напряму Жан Моне в онлайн-форматі відбудеться І Українсько-польський кліматичний форум на тему «Що може зробити людина, щоб запобігти змінам клімату?».

Під час заходу своїми знаннями щодо запобігання змінам клімату та охорони навколишнього середовища поділяться професори Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Республіка Польща) Станіслав Чахоровскі та Рената Августиняк-Туновска, а також засновниця екобренду «Bilka – зелені думки в дії», авторка книги «Куди подіти сміття» Ірина Білик.

Під час молодіжної панелі дослідницькі проєкти за тематикою форуму презентуватимуть учні Львівської академічної гімназії (Україна) та Комплексу шкіл з українською мовою навчання в Гурові Ілавецькому (Республіка Польща), зокрема: Марта Чухрай, Андрій Бріскін, Ігор Хархолюк, Матвій Козак, Ксеня Петюк, Олександра Тасин, Катерина Пархоменко, Роксана Предко, Уляна Пушкар, Ольга Жабчик (наукові консультанти – Мар’яна Доброгорська, Леся Калимон, Вітольд Козубель).

Захід підготовлено командою EU_LEAD – професоркою Тересою Астрамовіч-Лейк, професоркою Яриною Турчин, доценткою Ольгою Івасечко, доцентом Олегом Цебенком і студенткою Юлією Вайдою.

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться Європейським Союзом, євроінтеграційним процесом України та політикою ЄС із запобігання змінам клімату й охорони навколишнього середовища.

Програма форуму – в доданому файлі.

З докладнішою інформацією про EU_LEAD можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.