Дискусія «Українські вимушені мігранти в Європі: допомога діаспори» до Всесвітнього дня біженців

Заставка заходу

17 червня 2022 року, до Всесвітнього дня біженців, у режимі онлайн на платформі Zoom відбудеться дискусія «Українські вимушені мігранти в Європі: допомога діаспори». Організатор заходу – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Після масштабного вторгнення росії на територію України 24 лютого 2022 року мільйони українців були змушені покинути Батьківщину. Сьогодні українські вимушені мігранти шукають міжнародного захисту і просять притулку у країн Європи. Серед тих, хто першим відгукнувся й надав їм допомогу, стали організації української діаспори.

Учасники події дізнаються:

• Як допомагає наша діаспора українським вимушеним мігрантам у країнах Європи?
  • Які нові напрями роботи реалізовує діаспора та як налагоджує діяльність органів державної влади й місцевого самоврядування у своїх країнах для допомоги українцям?
  • Які проблеми українських вимушених мігрантів потрібно розв’язувати нагально та хто може у цьому допомогти?
  • Чи вдасться зберегти національну ідентичність українських вимушених переселенців і залучити їх до громадської діяльності у країнах Європи?
  • Яке майбутнє чекає на українських вимушених переселенців?

Про все це та багато іншого говоритимуть зі спікерами – очільниками українських діаспорних організацій з Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії та Угорщини – країн, де найбільше зосереджені потоки українців.

Реєстрація

Всі зареєстровані завчасно отримають покликання для участі. Початок заходу о 17:00 за київським часом.

Стежте за оновленнями на сторінці події у Facebook. За деталями звертайтеся на e-mail conference@miok.lviv.ua та за телефоном +38 (032) 258-01-51.