Другий львівський алгоритмічний табір Algorithmic Leo Camp 2022

Фрагмент афіші заходу

Платформа автоматичного тестування та проведення змагань зі спортивного програмування Algotester разом із Національним університетом «Львівська політехніка» запрошують учнівські та студентські команди у складі 2–3 осіб з 1 до 6 серпня 2022 року взяти участь у другому львівському алгоритмічному таборі Algorithmic Leo Camp 2022.

Для реєстрації команди потрібно заповнити реєстраційну форму (одну на команду). Після цього з капітаном зв’яжуться організатори для узгодження питань щодо проживання, харчування та сплати організаційного внеску.

Відкриття табору відбудеться у понеділок, 1 серпня, в аудиторії 217 першого навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 10:00.

У випадку повітряної тривоги змагання, розбір чи інші події табору будуть призупинені, а всі учасники мають негайно прямувати до укриття, що облаштоване за місцем проведення.

Докладніше – на сайті організаторів