Четверта Міжнародна науково-практична конференція «Конституціоналізм в умовах війни»

Заставка до конференції

Кафедра теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» організовує Четверту Міжнародну науково-практичну конференцію «Конституціоналізм в умовах війни», яка відбудеться 23 вересня 2022 року в онлайн-режимі.

До участі запрошуємо науковців, науково-педагогічних працівників вітчизняних та зарубіжних наукових, вищих навчальних закладів та державних установ і організацій, представників інститутів громадянського суспільства, практикуючих юристів, експертів-аналітиків, а також докторантів, аспірантів, здобувачів та студентів.

Метою конференції є обмін думками науковців щодо передумов та причин російсько-української війни, дослідження та обговорення актуальних питань забезпечення захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, підтримки соціальної та політичної стабільності, забезпечення прав та свобод громадян.

Роботу конференції заплановано за такими напрямами:

1. Національна ідентичність та громадянський патріотизм в умовах війни
  2. Конституційно-правовий механізм захисту громадянських прав в умовах військової агресії
  3. Особливості функціонування органів публічної влади в екстремальних умовах

Крайній термін подання матеріалів – 12 вересня 2022 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції українською та англійською мовами.