Благодійний концерт Народної хорової капели студентів «Гаудеамус» на підтримку Збройних сил України

Фрагмент афіші заходу

Народна хорова капела студентів Львівської політехніки «Гаудеамус» підготувала концерт під назвою Bohemian Rhapsody на підтримку Збройних сил України. Всі зібрані кошти будуть передані на потреби 36-ї окремої бригади морської піхоти Військово-морських сил України.

На концерті прозвучать кращі хіти Imagine Dragons, Billie Eilish, Sam Smith, Celine Dion, Britney Spears, Sting, Lady Gaga, Queen та інших відомих світових виконавців.

«Гаудеамус» співатиме в супроводі естрадного бенду, до якого входять ударні інструменти, бас-гітара, електрогітара, синтезатор, фортепіано, а також духова група – дві труби, два саксофона, тромбон.

Солістами концерту будуть львівські вокалісти Вікторія Ященко, Давид Меладзе, Ярослава Ліпковська, Ігор Гуцайлюк, дует Golosni. Ведучий – завжди позитивний та усміхнений Олег Пригода.

Захід відбудеться 7 грудня 2022 року в І навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 18:00.