Благодійні події

Львівська політехніка здавна влаштовувала святкові благодійні бали, які користувалися великою популярністю серед академічної громади міста. І потрібно було виявити неабияку кмітливість, аби потрапити на бал: вчені навіть змагалися поміж собою за право взяти у ньому участь і зробити благочинний внесок на потреби бідних людей.

Зимові бали

Саме 2011 року, після тривалої перерви, спричиненої війнами, кризами нових часів, Львівська політехніка спільно з Асоціацією випускників відродили традицію проведення Зимового балу. Упродовж кількох років цей захід відбувався з дотриманням найгарніших європейських бальних традицій. Дрескод — бальна або вечірня сукня повної довжини для жінки, смокінг або темний костюм з метеликом, парадна військова форма — для чоловіка. Під час балу представники наукової та творчої еліти, державні очільники, бізнесмени, студентська молодь, випускники минулих років не тільки розважалися, але й проводили збір коштів для формування спеціального фонду підтримки обдарованих студентів. Ініціаторами відродження давніх галицьких традицій проведення благодійних академічних балів стали ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало та голова Асоціації випускників тих часів Олег Сергеєв.

Зимовий бал Зимовий бал Зимовий бал Зимовий бал Зимовий бал Зимовий бал

Вечеря в білому

В червні 2019 році, в межах Форуму випускників, у Львівській політехніці започаткували нову традицію — благодійну Вечерю в білому, покликану зміцнювати співпрацю з благодійниками — випускниками та друзями університету.

Під час Вечері гостям представили проєкти, які університет планує втілювати найближчим часом. Тоді найбільшу підтримку серед гостей отримав проєкт «Зала Захарієвича» (реконструкція старої бібліотеки в головному корпусі університету). І вже у вересні 2020 року відбулось урочисте відкриття читальної зали старої бібліотеки, яка відтепер має ім’я свого творця — першого ректора нашого університету Юліана Захарієвича.

Попереду ще багато амбітних планів та проєктів, до реалізації яких може долучитись кожен, а перший крок для цього — відвідання благодійних заходів Львівської політехніки.

Вечеря в білому Вечеря в білому Вечеря в білому Вечеря в білому Вечеря в білому
Оновлено 7 місяців 1 тиждень тому