Створення онлайнових інструментів формувального оцінювання

Автор / тренер курсу:

• Скрипка Ганна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Напрям навчання: «Особливості викладання окремих предметів, інтерактивні та інноваційні технології навчання».

Обсяг навчання: 16 годин.

Категорія слухачів курсу: для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Мета семінару: навчання педагогів практичних навичок створення інструментів формувального оцінювання з використанням сучасних Інтернет-ресурсів та інструментів.

Компетентності, що вдосконалюватимуться / набуватимуться в процесі навчання:

• вдосконалення здатності обирати ефективні форми та методи навчання з урахуванням освітніх цілей, потреб та здатностей учнів, їхньої мотивації;
  • розвиток здатності до навчання впродовж життя, самоосвіти та самоаналізу.

Структура курсу:

• Тема 1. Поняття формувального оцінювання в сучасній школі та можливості онлайнових інструментів для його здійснення.
  • Тема 2. Розробка авторських інструментів формувального оцінювання з використанням інструментів Kahoot та Goformative.

Опис результатів навчальної діяльності:

• покращити вміння формувати нові продукти в обраній галузі, вибирати належні напрями і відповідні методи для їх реалізації, беручи до уваги наявні ресурси;
  • створити інструменти формувального оцінювання.

Документ про завершення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету "Львівська політехніка" на 16 год.

Форма навчання: дистанційно.

Початок навчання: по факту комплектації групи на підставі замовлень від закладів освіти та (або) за результатами реєстрації на навчання.

Навчання платне: про вартість навчання можна дізнатись тут