Ярмарки кар’єри – ефективний інструмент працевлаштування

Ярмарки кар’єри

Ярмарки кар’єри покликані сприяти налагодженню прямої взаємодії роботодавців і пошукачів роботи. На Ярмарках роботодавці презентують актуальні вакансії, можливості проходження практики, стажування та розвитку кар’єри, створюють кадровий резерв претендентів. Пошукачі з’ясовують деталі працевлаштування, дізнаються вимоги до претендентів, подають у прямому режимі резюме на відкриті позиції та можуть пройти первинну співбесіду у представника роботодавця.

У квітні 1993 року у Львівській політехніці створено відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом. Пошук нових методів і форм працевлаштування студентської молоді і випускників Львівської політехніки розпочали з проведення в університеті у 1994 році презентацій провідних компаній, які отримали великий інтерес серед студентів. Це, зокрема, такі
компанії як «R.J.Reynolds Tobacco Company», Львівська кондитерська фірма «Світоч», «Procter & Gamble», «British American Tobacco», СП «ГАЛКА Лтд», «Правекс Банк», ДП «Львівський проектний інститут» та ряд інших. Власне для того, щоб випускники Львівської політехніки успішно розминулися з безробіттям, опанували навички самопрезентації, а представники фірм і компаній зустрілися з майбутніми працівниками, коли ті ще навчаються, й виникла ідея провести Ярмарок кар’єри.

Львівська політехніка перша серед технічних закладів освіти України, в тісній співпраці з Львівським обласним центром зайнятості 28 травня 1998 рокуроз почали проведення Ярмарків кар’єри, що стали традиційним щорічним іміджевим заходом університету.

За час роботи Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом організував і провів вже 34-и Ярмарки кар’єри, участь в яких взяли понад 2500 роботодавців і 50000 студентів та випускників університету. Навіть у час пандемії, за умов карантинних обмежень ми провели 33-й і 34-й Ярмарки кар’єри у дистанційному режимі за участі десятків компаній і сотень студентів.

Каталоги  Ярмарків кар’єри за 2018-2022 р. з інформацією про учасників-роботодавців та актуальні вакансії можна переглянути нижче:

Такаож ви можете переглянути відеоролик з найяскравішими моментами 32-го Ярмарку кар'єри, що відбувся у Львівської політехніки (Facebook сторінка Львівського обласного центру зайнятості

Відеозвернення керівників 10-ти провідних університетів України, які об’єдналися в рамках загальноукраїнського кар'єрного заходу «Час працювати» (35-го Ярмарку Кар'єри) з метою інтегрувати свої сили та бажання заради спільної мети – впровадження й розвитку кар’єрних ініціатив для сприяння працевлаштуванню студентської молоді.

Ярмарки кар’єри Ярмарки кар’єри Ярмарки кар’єри Ярмарки кар’єри Ярмарки кар’єри Ярмарки кар’єри Ярмарки кар’єри
Відеозвернення керівників 10-ти провідних університетів України, які об’єдналися в рамках загальноукраїнського кар'єрного заходу «Час працювати»
Оновлено 1 тиждень 5 днів тому