Розгортання LMS MOODLE у закладі освіти. Базовий курс

Автор / тренер курсу

• Чайківський Тарас Володимирович, доцент, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології органічних продуктів Національного університету «Львівська політехніка».

Інформація про програму підвищення кваліфікації:

Напрям навчання: «Організація дистанційного навчання у закладі освіти».

Обсяг навчання: 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Категорія слухачів курсу: для педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти

Мета курсу полягає у вмінні встановити й виконати основні налаштування LMS MOODLE у закладі освіти з врахуванням специфіки проведення навчального процесу.

Компетентності, що вдосконалюватимуться / набуватимуться в процесі навчання:

• поглибити навички використання інформаційних та комунікаційних технологій у професійній викладацькій діяльності, оволодіння новими комп’ютерними програмами та інтернет-сервісами;
  • розвивати здатність на практиці ефективно використовувати різні теорії в області навчання та адміністрування, продукувати нові ідеї, проявляти креативність, здатність до системного мислення;
  • розвивати уміння працювати в складних педагогічних ситуаціях, розв’язувати педагогічні задачі, приймати відповідні обґрунтовані рішення

Коротко про курс: використання інтернет-технологій для організації освітнього процесу є важливим етапом вдосконалення і розширення способів і методів як навчання, так і перевірки отриманих знань. Даний курс навчить слухача запроєктувати, встановити й зробити базові налаштування LMS Moodle згідно з вимогами закладу освіти. Це містить вибір обладнання, операційної системи, вибір основних і додаткових компонентів системи, встановлення її на реальній чи віртуальній машині та налаштування таких компонентів як мова, користувачі, їх права, типові налаштування курсів. Слухачі повинні мати високі навичко роботи з комп’ютером, бажано мати початкові знання у Linux, MySQL, HTML.

Структура курсу:

• Тема 1. Додавання курсів. Створення структури навчального процесу. Поняття категорія, підкатегорія, курс. Керування категоріями. Створення курсу. Перенесення курсу в іншу категорію. Копіювання курсу.
  • Тема 2. Додавання користувачів. Ролі користувачів у Moodle. Створення користувача. Призначення викладача на курс. Зарахування слухачів на курс. Поняття групи. Створення груп, додавання користувачів до груп, приєднання груп до курсу.
  • Тема 3. Налаштування свого сайту. Головна сторінка Moodle, її налаштування. Типові налаштування курсу, налаштування інформаційної сторінки користувача. Вибір теми сайту, курсу.

Після завершення курсу учасники навчання зможуть:

• розвинута здатність ефективно поєднувати інформаційні та інноваційні педагогічні технології у практиці викладання;
  • здобуто практичні навички розгортання та супроводу LMS MOODLE у закладі освіти.

Документ про завершення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка» 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Тривалість навчання: 3 тижні.

Форма навчання: дистанційно.

Початок навчання: по факту комплектації групи на підставі замовлень від закладів освіти та (або) за результатами реєстрації на навчання.

Навчання платне: про вартість навчання можна дізнатись тут