Управління проєктом та порядок його виконання

Проєкт реалізувався на підставі Договору UKR-20/002 (NUPASS), укладеного між Університетом NORD (Норвегія) і Міжнароднимблагодійним фондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (Україна), далі - МФСА. За умовами Договору весь період виконання проєкту розділений на семестри (весняний та осінній). Тривалість навчання – 500 академічних годин. Усі додаткові заходи з психологічної та правової адаптації, сприяння в працевлаштуванні або відкритті власного бізнесу, організовувалися партнерами проєкту протягом навчальних семестрів. Для вирішення цих завдань до проєкту залучалися громадські організації, фахівці служби зайнятості, податкової адміністрації, підприємства та підприємці в районах виконання проєкту.

На підставі Договорів між МФСА і Університетом Норд, Фонд укладав Угоди з навчальними закладами, організаціями і підприємствами України:

• про професійну перепідготовку учасників проекту обсягом у 500 академічних годин - з навчальними закладами України, що мають державну акредитацію цього виду діяльності;
  • про набір навчальних груп, їх супровід, сприяння в працевлаштуванні учасників проєкту, організацію заходів з психологічної реабілітації і виконанню інших завдань проєкту з громадськими організаціями Ветеранів Збройних Сил, підприємцями, організаціями і підприємствами, розташованими в регіонах виконання проєкту, за наявності відповідних фахівців.

Безпосереднім учасником проєкту з норвезького боку виступав Університет Норд. Спеціально підготовлені викладачі цього університету проводили зі слухачами курсів професійної перепідготовки заняття з дисципліни «Ділове адміністрування» обсягом у 30 академічних годин, яка була обов'язковою для усіх спеціальностей.

Загальний моніторинг проєкту і вирішення усіх поточних питань здійснював МФСА.

Безпосередню участь у проєкті брали Посольство Норвегії в Україні і офіс військового аташе з питань оборони при Посольстві Норвегії в Україні. Усі плани проєкту узгоджувалися, а звіти про виконання надавалися Посольству. Посол і військовий аташе приймали участь у заходах з нагоди відкриття курсів і випуску слухачів.

Оновлено 3 роки 5 місяців тому