Інформаційні системи та сервіси Львівської політехніки

У Львівській політехніці кожен новий працівник отримує обліковий запис, доступ до пакетів хмарних сервісів Google Workspace та Office365 від Microsoft.

Для спілкування та обміну інформацією в Університеті використовують корпоративну пошту в домені @lpnu.ua.

Для отримання даних облікового запису необхідно упродовж тижня після зарахування на роботу звернутися до відповідальних осіб:

• науково-педагогічним працівникам та навчально-допоміжному персоналу кафедр/інститутів – до системного адміністратора інституту;
  • працівникам загальноуніверситетських підрозділів – у Центр інформаційного забезпечення (відділ адміністрування інформаційного середовища: головний корпус, кім. 340).

Для виконання службових обов’язків працівникам може надаватись доступ до інформаційних систем та сервісів. Нижче представлено перелік основних сервісів з активними посиланнями та детальнішим описом. У разі виникнення питань щодо доступу до систем/сервісів чи їхньої роботи потрібно написати листа у службу підтримки на адресу is@lpnu.ua.

Приєднані файли
Оновлено 8 місяців 3 тижні тому