Положення про науково-методичну раду Національного університету «Львівська політехніка»

Науково-методична рада Університету є дорадчим органом при ректораті. Основним її завданням є планування та координація науково-методичної роботи в Університеті, контроль за її станом в навчальних підрозділах Університету, розроблення практичних рекомендацій і пропозицій щодо вдосконалення навчального процесу та його методичного забезпечення.

Склад науково-методичної ради Університету затверджується наказом Ректора. До складу науково-методичної ради Університету входять представники ректорату (проректори з навчальної роботи), начальник навчально-методичного управління Університету, голови методрад навчальних підрозділів (інститутів).

Інформація про документ
2013 р.