Кафедра української мови провела мовно-літературний конкурс імені Петра Яцика серед студентів-політехніків

Кафедра УМ Львівської політехніки
учасники конкурсу імені Петра Яцика

7–8 листопада 2018 року кафедра української мови Національного університету «Львівська політехніка» провела мовно-літературний конкурс імені Петра Яцика серед студентів-політехніків.

Відрадно, що до участі в конкурсі долучилися студенти різних спеціальностей та курсів. Змагання відбувалися у двох категоріях: для студентів технічних та філологічних спеціальностей.

Хоча, за словами голови журі професора кафедри Ірини Фаріон, абсолютною переможницею цього конкурсу неминуче є наша мова, потрібно відзначити тих студентів, які здобули найбільшу кількість балів за виконані завдання.

Серед філологів перше місце посіла Шередько Анна (група ЖР-22), а друге розділили Левандовський Михайло (група ЖР-21) і Шаблій Анна (група ЖР-21). Серед нефілологів журі відзначило роботи Микитюк Марти (група ДЗ-33) і Строцької Аліни (група МВ-27), які розділили перше місце, а також Радченко Яни (група МЕ-17), Ющака Богдана (група МЕ-16), Семенюк Ольги (група ПВ-13), Калинчук Христини (група МВ-24), Мельник Марини (група УАі).