«Дякую за довіру!» Звернення виконувача обов’язків ректора Львівської політехніки професора Юрія Бобала

В.о. ректора Львівської політехніки
Юрій Бобало

Шановні політехніки!

Дякую Вам за активну участь у виборах ректора Національного університету «Львівська політехніка», за те, що Ви небайдужі до майбутнього нашого університету. Активна участь у голосуванні довела: ми спільно вболіваємо за те, щоб йти обраним шляхом і виборювати нові вершини серед найкращих університетів Європи.

Радію, що цього разу мала можливість висловити своє волевиявлення вся спільнота Університету. Ваш голос – «за» чи «проти» – має величезну вагу для мене, адже в такий спосіб розумію, яка відповідальність стоїть переді мною.

Вдячний кожному з вас за довіру і готовність підтримувати Львівську політехніку.

Вірю, що наша спільна праця дозволить дати гідну відповідь вимогам сучасного динамічного світу.

Знаю, що лише усім разом нам під силу створити у Львівській політехніці унікальний простір – середовище із сучасними академічними, науковими та управлінськими стандартами, в якому ефективно взаємодіють талановиті студенти та викладачі, сповідують корпоративні та загальнолюдські цінності, а також забезпечують умови, сприятливі для навчання, праці та гармонійного розвитку особистості.

В.о. ректора Національного університету
«Львівська політехніка»