Звернення науково-дослідної мережі Łukasiewicz (Польща) до науково-педагогічних працівників України

Інститут хімії та хімічних технологій
Лого Łukasiewicz

Дорогі Сусіди! Українці!

Думками і серцями – ми з Вами. Всі ми є вашими боржниками, адже своєю боротьбою Ви заступаєтесь також за нас.

Самовідданими подвигами Ви на наших очах записуєте сторінки історії. Водночас, повсякденне життя пливе своєю колією – діти ж повинні вчитися, а дорослі утримувати й піклуватися про свої сім’ї. Ми знаємо, що війна – аж ніяк не єдина Ваша турбота. Якщо Ви вже приїхали до Польщі або якщо прибудете найближчим часом і хотіли б з нами працювати – напишіть нам уже сьогодні. Лукасевич – це мультидисциплінарна дослідна мережа, розміщена у 12 містах держави. У нас працює приблизно 7000 співробітників, зокрема й українці. Займаємося науково-дослідними та дослідно-конструкторськими роботами у багатьох галузях – від логістики й складування, авіаційних технологій, цифризації та мікроелектроніки, будівництва й енергетики до транспорту і бiотехнологій.

Ми відкриті не лише для науковців та інженерів, але й для осіб із досвідом у виробництві чи в адміністративно-управлінській сфері.

Чекаємо на Ваш відгук!

Слава Україні!

Докладніше – на сайті Інституту хімії та хімічних технологій.