«Зустріч за кавою» в режимі онлайн на кафедрі педагогіки та інноваційної освіти ІППО

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Як показують аналітичні дані, серед спеціальностей, за якими буде стабільний попит на ринку праці в найближчий час, – «Цифрові технології» та «Право». Перші – дають змогу навчатися й навчати інших віддалено у зручний час, а другі – захистити себе та навчати інших захищати свої права (особливо під час війни та в післявоєнний період).

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки запрошує 7 червня 2022 року на «Зустріч за кавою» в режимі онлайн, де відповість на всі запитання.

Докладніше – на сторінці кафедри педагогіки та інноваційної освіти у соцмережі Фейсбук.