Зустріч з випускницею кафедри маркетингу і логістики Юлею Корань

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

В рамках щорічної ініціативи кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, організованої для студентів першого року навчання бакалаврської програми «Маркетинг», 9 листопада 2023 року буде проведено зустріч із випускницею цієї програми, керівницею відділу маркетингу компанії «Галіція-Трейд» (яка, окрім іншого, є виробником натуральних соків ТМ Galicia та ТМ Світанок) Юлею Корань.

Юлія презентує свій успішний досвід переходу «від теорії до практики», розповість про цікаві історії із власного досвіду, сформує для майбутніх «профі від маркетингу» завдання/проєкт для виконання.

Місце проведення заходу – аудиторія 210 IV навчального корпусу Львівської політехніки. Початок об 11:30.