Зустріч з успішними випускниками кафедри ЕКС, які працюють у компанії Emerson Electric

Кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем
Заставка до зустрічі

6 листопада 2023 року в аудиторії 114 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч з успішними випускниками кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Інституту енергетики та систем керування, які працюють у відділі розроблення систем енергетичного менеджменту для електростанцій відновлюваної енергетики компанії Emerson Electric – керівником відділу, к.т.н. Всеволодом Щуром та провідним інженером відділу, к.т.н. Володимиром Климком.

Тема презентації розробок компанії Emerson Electric – «Енегроменеджмент, диспетчеризація та моніторинг роботи гібридних електричних станцій відновлюваної енергетики з системами нагромадження енергії».

Організатори запрошують викладачів та студентів Інституту енергетики та систем керування, а також усіх охочих. Початок о 16:25.