Зустріч першокурсників ІЕСК із дирекцією, завідувачами кафедр та наставниками академічних груп

Інститут енергетики та систем керування
Ілюстрація до заходу

До уваги студентів І курсу Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки!

15 вересня 2022 року в аудиторії 114 головного корпусу Університету відбудеться зустріч дирекції, завідувачів кафедр та наставників академічних груп зі студентами 2022 року вступу бакалаврського рівня підготовки зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 143 «Атомна енергетика», 144 «Теплоенергетика» та 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегрованих технологій».

Під час зустрічі відбудеться знайомство студентів зі структурою інституту, його дирекцією, завідувачами кафедр, наставниками академічних груп, а також обговорення умов навчання на бакалаврському рівні підготовки.

Початок заходу о 14:00.