Золочівський коледж Львівської політехніки одержав комп’ютерне обладнання від ІТ-компанії SoftServe

Золочівський фаховий коледж Львівської політехніки
Комп’ютернне обладнання від SoftServe

Колектив Золочівського фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» щиро вдячний провідній українській ІТ-компанії SoftServe за щедрий подарунок – ноутбуки для роботи викладачів та комп’ютерне обладнання для кабінетів. Це дасть змогу підвищити рівень викладання та навчання, впроваджувати інноваційні методи навчання, проводити практичні заняття на новому рівні та готувати випускників до вимог ринку праці.

У коледжі глибоко цінують підтримку та співпрацю, яка свідчить про розуміння партнерами важливості розвитку освіти. Особлива подяка – Ярославові Любінцю, співзасновнику та голові Ради директорів компанії SoftServе, і Володимирові Пасічнику – професору кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.

Фоторепортаж – на сторінці Золочівського фахового коледжу у соцмережі Фейсбук.