Золочівський фаховий коледж Львівської політехніки запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси

Золочівський фаховий коледж Львівської політехніки
Заставка до курсів

Відокремлений структурний підрозділ «Золочівський фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» провадить набір слухачів на підготовчі курси для учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл.

Учасники курсів мають можливість:

• отримати додаткові бали для вступу;
  • визначити власний рівень підготовки;
  • познайомитися з викладачами та студентами коледжу;
  • визначитися з вибором професії.

Перелік навчальних дисциплін підготовчих курсів: українська мова, математика, історія України.

Заняття відбуватимуться щосуботи. Тривалість підготовки – 3 місяці. Початок занять – 4 березня 2023 року.

Для слухачів, які не мають можливості відвідувати навчальні заняття, можуть бути організовані дистанційні підготовчі курси з використанням інструментів платформи Google Workspace for Education, які передбачають виконання індивідуальних завдань та консультації викладачів, за умови формування групи охочих у кількості не менше 20 осіб.

Докладніше – на сайті Золочівського фахового коледжу.