За партнерства з Університетом відбулися змагання за Кубок України з шахів та шашок серед учасників бойових дій

Громадська організація «Розвиток громади»
Змагання за Кубок України з шахів та шашок серед учасників бойових дій

До Дня захисника України, 13–14 жовтня 2018 року, у столиці Галичини відлунали інтелектуальні баталії Першого індивідуального Кубка України серед учасників бойових дій.

Кубок України зібрав більше 20 ветеранів АТО, любителів шахів та шашок, з восьми областей нашої держави: Волинської, Запорізької, Чернігівської, Львівської, Київської, Чернівецької, Харківської та Луганської. Турнір стане традиційним, і з нагоди його започаткування було посаджено символічне дерево «процвітання та миру».

Змагання організувала громадська організація та Благодійний фонд «Розвиток громади» спільно з Федерацією шашок Львівщини, Львівською обласною шаховою федерацією та Національним університетом «Львівська політехніка».