Євроінтеграційні процеси – плюси та мінуси: зі студентами ІГСН зустрівся представник Міжнародного фонду «Відродження»

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
Благодійний фонд «Відродження»

Почути думку про плюси та мінуси євроінтеграції України, можливості для розвитку українського бізнесу від заступника виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження», уповноваженого з питань підприємництва при Державній фіскальній службі України, колишнього віце-президента зі стратегічного розвитку та в. о. президента Американської торгівельної палати в Україні Тараса Качки 7 квітня прийшли студенти-політологи ІГСН.

Впродовж години, яка справді пролетіла дуже швидко, студенти-політехніки дізналися чимало цікавого про те, які позитиви для нашої країни від вступу до ЄС. Гість говорив про те, що особлива вигода є у сфері торгівлі з Європою. Зокрема це відкриття нових ринків для збуту продукції, а також можливостей ведення власного бізнесу за кордоном.

Студентів ознайомили і з програмами та проектами, які реалізовує Благодійний фонд «Відродження» за підтримки різних громадських організацій та закордонних партнерів. Також молоді запропонували долучатися зі своїми цікавими ідеями.

Тарас Качка Благодійний фонд «Відродження» Благодійний фонд «Відродження»