Життя, віддане служінню Україні: на фронті загинув Юрій-Теодор Соснівський

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Львів’янин Юрій-Теодор Соснівський, який з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист рідної землі, загинув на фронті. Йому було лише 26 років.

Юрій-Теодор народився 4 травня 1998 року у Львові. Майбутній захисник здобув освіту в рідному місті, спочатку навчаючись у середній загальноосвітній школі № 86, а згодом — у Відокремленому структурному підрозділі «Львівський фаховий коледж транспортної інфраструктури Національного університету «Львівська політехніка».

З початком російського вторгнення Юрій-Теодор не вагаючись добровільно став до лав 2-ї окремої Галицької бригади Національної гвардії України, а згодом приєднався до «Азову». Виконував бойові завдання на Сході України, був відзначений командуванням НГУ за особисту мужність.

2 жовтня 2024 року життя захисника обірвалося…

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.