Журналістка інтернет-медіа LiRoom Яна Ільків зустрілася зі студентами кафедри ЖЗМК

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Яна Ільків

Журналістам завжди важко розмовляти з українцями, які бачили війну на власні очі. Журналістка інтернет-медіа LiRoom Яна Ільків зустрілася зі студентами першого курсу кафедри журналістики та засобів масової комунікації Львівської політехніки і розповіла їм про правила проведення інтерв’ю із постраждалими від війни.

Яна декілька років працює в інтернет-ЗМІ, війна внесла зміни не лише у контент мас-медіа, а також у теми, над якими вона працювала. До війни журналістка писала про музику, театр, акторів, фестивалі, а тепер регулярно розповідає історії людей, які пережили окупацію, втратили близьких внаслідок російської агресії.

Яна поділилася зі студентами власними порадами, де шукати героїв для публікацій, як із ними розмовляти та яких тем із ними не варто обговорювати. А також розказала про помилки, які журналісти часто допускають у висвітленні історій людей, що втратили близьких та бачили на власні очі жахіття війни.