Компетентне журі з молодих науковців Університету визначило переможців учнівського конкурсу з радіоелектроніки

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
учнівський гурток

У Львівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся І етап («Захист авторських проектів») обласного конкурсу з радіоелектроніки та приладобудування серед учнівської молоді.

Змагання проходили у двох вікових групах: 8–13 років та 14–18 років. На конкурс приїхала рекордна за останні роки кількість учасників – 25.

Для об’єктивної оцінки проектів конкурсантів було сформовано компетентне журі, до складу якого входили молоді науковці Національного університету «Львівська політехніка»: кандидати технічних наук Сергій Фабіровський, Андрій Гривачевський та Олександр Шкілюк.

Азартно відбувалася презентація розроблених приладів їхніми авторами. Кожен із членів журі, а також конкурсанти-опоненти мали змогу задати юним винахідникам запитання стосовно роботи приладу.

Підсумки змагань