Жінок-науковців Львівської політехніки відзначили Подяками до Міжнародного дня жінок у науці

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Ольга Мельник

11 лютого 2019 року до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці, що затверджений резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у 2015 році, на Форумі «Жінка у науці» було відзначено найактивніших жінок-науковців. Захід було організовано Науковим товариством імені Тараса Шевченка у Львівському будинку вчених.

Подяками було відзначено і представниць Національного університету «Львівська політехніка», зокрема:

• завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, доктор економічних наук, професор Ольга Мельник нагороджена Подякою від Львівської обласної державної адміністрації;
  • директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Ключковська нагороджена Подякою від Наукового товариства імені Шевченка;
  • професор кафедри менеджменту персоналу та адміністрування, доктор економічних наук, професор Галина Захарчин нагороджена Подякою Західного наукового центру НАН України і МОН України.

На Форумі жінок привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Ольга Мельник Ірина Ключковська Галина Захарчин