Жіноча збірна Політехніки перемогла у змаганнях Універсіади Львівщини – 2019 із пауерліфтингу

Тетяна Пасович, тижневик «АудСпортивне товариство студентів «Гарт»иторія»
в спортзалі

У спортивному комплексі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися змагання Універсіади Львівщини – 2019 з пауерліфтингу серед жіночих команд.

Долали вагу представниці п’яти закладів вищої освіти Львівщини, а кращих визначали за сумою триборства: присідання, жиму лежачи та тяги станової у семи вагових категоріях. У чотирьох із них тріумфували представниці Львівської політехніки:

• 47 кг – Віталіна Лучечко,
  • 52 кг – Юлія Кутянська,
  • 72 кг – Наталя Димко,
  • 84 кг – Василина Яремчук.

«Рідні стіни» та наполеглива праця допомогли команді Національного університету «Львівська політехніка» піднятись на перше місце з результатом 841 очко, представниці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка здобули друге місце з результатом 690 очок, третє місце посіла збірна Національного лісотехнічного університету України, набравши 570 очок.