Здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» відвідав стейкхолдер

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із зустрічі

З метою обговорення шляхів удосконалення освітніх та освітньо-наукових програм підготовки здобувачів вищої світи на рівні бакалавра, магістра і доктора філософії кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки організувала зустріч зі стейкхолдером – к.е.н., доцентом, головою правління Кредитної спілки «Галичина», головним фахівцем із розвитку та аналізу продажів продуктів ТзОВ Sony UA Назаром Галайком.

У процесі дискусії було обговорено можливості проходження практики і працевлаштування у Кредитній спілці «Галичина» і ТзОВ Sony UA, а також розглянуто вектори поглиблення наукової співпраці у формі виконання госпдоговірних тем.