Здобувачів вищої освіти просять взяти участь в опитуванні «Обізнаність студентів щодо шахрайства у вищій освіті»

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до онлайн-опитування

Центр забезпечення якості освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує, що Рада Європи в рамках Платформи етики, прозорості та доброчесності в освіті (ETINED) проводить опитування, присвячене розумінню обізнаності студентів щодо шахрайства у вищій освіті. Опитування розроблене у співпраці з Інформаційним центром з академічної мобільності та еквівалентності (CIMEA).

Метою опитування є аналіз знань студентів про явище шахрайства в освіті, підвищення обізнаності серед академічної спільноти й підтримка створення інструментів, які сприяють дотриманню етики у вищій освіті.

Заповнення анкети триває приблизно 15 хвилин. Завершення приймання відповідей – 6 вересня 2024 року.

Покликання на анкету опитування надіслано на електронні скриньки здобувачів вищої освіти Львівської політехніки.