Здобувачів та молодих учених запрошують на всеукраїнську науково-практичну конференцію

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

18 травня 2023 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів і молодих вчених «Адаптація до глобальних змін та викликів: нові форми економіки, ресурсоефективні технології, захист довкілля». Серед партнерів наукового зібрання – Національний університет «Львівська політехніка».

До участі у конференції запрошують здобувачів вищої освіти, аспірантів, докторантів, науковців, практиків, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур, підприємств, установ, організацій.

Форма проведення конференції – змішана (наживо у приміщенні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, а також дистанційно).

Участь у конференції з публікацією тез доповідей є повністю безоплатна для усіх учасників.

Тези доповідей потрібно завантажити у реєстраційній формі до 12 травня 2023 року включно.

Докладніше – в інформаційному листі конференції.