27 лютого 2024 року в рамках вивчення дисципліни «Адміністративне право, частина 2» студенти групи ПВ-26 під керівництвом д.ю.н., професорки кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Ольги Скочиляс-Павлів відвідали судове засідання у Личаківському районному суді міста Львова.
Студенти мали змогу побачити, як проходять судові дебати сторін у кримінальній справі. Справа стосувалася вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 114-2 «Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану» Кримінального кодексу України, тому викликала неабиякий інтерес у студентів.
Далі здобувачі вищої освіти мали можливість поспілкуватися з головою суду – Сергієм Гиричем, який розповів про історію становлення суду, про навантаження суддів, про резонансні справи, які розглядає суд, про особливості функціонування електронного суду та проведення судових засідань у режимі відеоконференції. Студенти мали можливість поставити запитання й отримали вичерпні та професійні відповіді.
Дякуємо Сергію Васильовичу за пізнавальний досвід!
![Фото з відвідин суду](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/6/para/gallery/aip-photo1709634762-1.jpeg?itok=StQP5fOG)
![Фото з відвідин суду](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/6/para/gallery/aip-photo1709634762-2.jpeg?itok=71aFSYWf)
![Фото з відвідин суду](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/6/para/gallery/aip-photo1709634762.jpeg?itok=FBMijG6k)