Здобувачі вищої освіти ІППО поспілкувалися з юристом Європейського суду з прав людини Максимом Бризіцьким

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото із заняття

У межах вивчення навчальної дисципліни «Інформаційне право» здобувачі вищої освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» мали можливість поспілкуватися з юристом Європейського суду з прав людини Максимом Бризіцьким.

Передусім Максим Ігорович поділився історією особистого кар’єрного росту, надав практичні поради, що стануть корисними для студентів щодо їхнього успішного працевлаштування.

Далі спікер розповів про історію виникнення, структуру, умови подання скарги до Європейського суду з прав людини та окреслив компетенції цієї установи.

На завершення здобувачі вищої освіти мали можливість поставити запитання доповідачу й отримали вичерпні відповіді на них.