Здобувачі вищої освіти ІППО побували в Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького»

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото з відвідин музею

«Тюрма на Лонцького» – колишня в’язниця у Львові, яку використовували у XX столітті як політичну темницю радянська та нацистська влади. З 2009 року – Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів.

2 квітня цей музей відвідали студенти ПВ-21 Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки під керівництвом доцентки кафедри адміністративного та інформаційного права Іванни Гули й отримали багато інформації, а також почули чимало фактів про злочини, вчинені російською федерацією у ці роки. Студенти ознайомилися з побутом того часу, списком репресованих осіб та розпорядком дня тогочасних в’язнів.

Щомісяця меморіал відвідують 300–400 осіб, які можуть оглянути пропускний пункт, тюремні камери, кабінет слідчого, фотолабораторію, побачити тюремний побут. Тут написані прізвища розстріляних в’язнів, а в одній з камер демонструють кадри з кінохроніки, які показують стан тюрми після відходу радянських військ зі Львова наприкінці червня 1941 року.

Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею