Здобувач кафедри опору матеріалів та будівельної механіки Андрій Гутий успішно захистив кандидатську дисертацію

Кафедра ОМБМ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Здобувач кафедри опору матеріалів та будівельної механіки Інституту будівництва та інженерії довкілля Національного університету «Львівська політехніка» Гутий Андрій Володимирович успішно захистив кандидатську дисертацію на тему «Динамічні процеси в бурових установках під час вивільнення прихопленої колони труб», яка була представлена на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.02.09 – динаміка і міцність машин.

Науковий керівник – д.т.н., професор Харченко Євген Валентинович, завідувач кафедри опору матеріалів та будівельної механіки Національного університету «Львівська політехніка».

Офіційні опоненти:

• д.т.н., професор Сокіл Богдан Іванович – завідувач кафедри інженерної механіки (озброєння та техніки інженерних військ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;
  • д.т.н., Ярошевіч Єжи – професор кафедри управління виробництвом Білостоцької Політехніки (Польща).

Колектив кафедри опору матеріалів та будівельної механіки вітає свого колегу!