Вийшов друком Збірник тез доповідей учасників 74-ї СНТК від кафедри цивільного права та процесу

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

У січні 2017 року вийшов друком Збірник тез доповідей учасників 74-ї студентської науково-технічної конференції Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» (підсекція кафедри цивільного права та процесу).

Засідання конференції у підсекції (на кафедрі) відбулось 12 жовтня, а підсумкове по секції (Інституту) 28 жовтня 2016 року.

На засіданні підсекції кафедри цивільного права та процесу було заслухано 83 доповіді. За результатами засідання підсекції виступи студентів відзначались першими та другими місцями.

Розміщені у збірнику тези стосуються теоретичних проблем цивільно-правової науки, корпоративного права, екологічного, земельного, сімейного та трудового права, проблемних питань діяльності нотаріату в Україні та актуальних правових питань Азербайджанської Республіки.

Збірник розрахований для наукових установ, студентів, аспірантів, докторантів, практичних працівників, вищих навчальних закладів.

Із друкованою версією збірнику можна ознайомитись на кафедрі цивільного права та процесу 312 ауд.