Вийшов збірник матеріалів ІІ Всеукраїнської конференції молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України»

Наталія Семен, кафедра ЖЗМК Львівської політехніки
Збірник матеріалів конференції «ЗМІ та демократичний розвиток України»

Уже другий рік поспіль на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» проходить Всеукраїнська конференція студентів та молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України». У заході беруть участь студенти, молоді науковці, аспіранти, журналісти-практики з усієї України, а також знані доктори наук із соціальних комунікацій.

У збірнику вміщено всі матеріали цієї конференції. Загалом до нього увійшли 48 доповідей учасників.

На кафедрі журналістики та засобів масової комунікації стало доброю традицією організовувати такі заходи і видавати наукові збірники. Адже це неабияк гуртує талановиту і спраглу до науки молодь, а також тих, хто вже має вагомий внесок у науковій сфері журналістики.