Упродовж двох днів у спортивних залах коледжів Львова відбувалися змагання з настільного тенісу на першість Львівської області серед закладів вищої освіти I–II рівнів акредитації. У змаганнях взяли участь 20 команд юнаків та 16 команд дівчат.
Успішно подолавши груповий і півфінальний етапи змагань, збірна юнаків Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» стала чемпіоном, а збірна дівчат – здобула бронзову нагороду.
![збірна юнаків з настільного тенісу Технологічного коледжу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/tcolnten-2019-1.jpg?itok=N9qfsN76)
![збірна юнаків з настільного тенісу Технологічного коледжу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/tcolnten-2019-2.jpg?itok=EnN2SWvR)