Збірна Львівської політехніки – срібний призер обласної Універсіади з веслування на байдарках і каное

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
Збірна Політехніки – срібний призер обласної Універсіади з веслування

Сезон змагань із веслування на байдарках і каное серед студентів вишів Львівщини оголосив своїх переможців. На озері Наварія за першість боролися більше 60 спортсменів із шести закладів вищої освіти Львівщини.

Всього було 18 дистанцій, особисті та командні, серед чоловіків та жінок. Серед політехніків відзначилися Роман Штикало, Роман, Назарій Загорода та Володимир Овчаренко.

У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського (768 очок), друге – студентська збірна Національного університету «Львівська політехніка» (725), третє – Львівського національного університету імені Івана Франка (568 очок).