Завідувачу кафедри ЕПІ Василеві Козику присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Василь Козик

Указом Президента України № 676/2022 від 30 вересня 2022 року за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм українських освітян нагороджено орденами і медалями, присвоєно почесні звання.

Зокрема, почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Козику Василю Васильовичу – завідувачеві кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н., професору.