Завідувачку кафедри РМР Ористлаву Сидорчук нагороджено орденом Святої рівноапостольної княгині Ольги

Кафедра регіонального та місцевого розвитку Львівської політехніки
Фото з нагородження

Голова Всеукраїнської громадської організації «Союз Українок», завідувачка кафедри регіонального та місцевого розвитку Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки Ористлава Сидорчук отримала найвищу жіночу відзнаку Православної Церкви України – орден Святої рівноапостольної княгині Ольги.

Високопреосвященний Матфей, архієпископ Володимирський і Нововолинський, вручивши відзнаку, підкреслив значну громадську діяльність Ористлави Сидорчук, патріотизм та жертовну любов, відданість Помісній українській православній церкві й народу.

Колектив кафедри РМР вітає свою завідувачку з нагородою! Це визнання її виняткової праці та досягнень! Нехай ця перемога буде ще одним кроком великого шляху до успіху!

Докладніше – на сторінці кафедри регіонального та місцевого розвитку у соцмережі Фейсбук.

Фото з нагородження Фото з нагородження Фото з нагородження