Завідувачка кафедри ДОА взяла участь у міжнародній конференції CITAA в Кальярі (Італія)

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото з конференції

Доктор архітектури, професор, завідувачка кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Світлана Лінда взяла участь у Міжнародній конференції «Ідентичність міст через архітектуру і мистецтво» (Cities’ Identity Through Architecture and Arts (CITAA) – 8th Edition), яка відбулася 17–19 вересня у місті Кальярі (Сардинія, Італія).

Восьма конференція CITAA була спрямована на розвиток дискурсу щодо збереження спадщини та ідентичності історичних міст у світі. Вона мала на меті обговорити методи збереження архітектурних об’єктів та їх комплексів і продемонструвати значення історичних аспектів у сучасному містобудуванні.

Місцем проведення конференції став Університет міста Кальярі, а організувала конференцію International Experts for Research Enrichment and Knowledge Exchange (IEREK) – міжнародна організація, що займається обміном знаннями та вдосконаленням досліджень через організацію і проведення конференцій у всіх галузях знань.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції