Завідувачка кафедри АІП здобула нагороду Всеукраїнського конкурсу наукових та навчальних видань «Юридика»

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фрагмент диплома

19 травня відбулось урочисте нагородження переможців Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика».

Україні було надано статус кандидата на вступ до Європейського Союзу 23 червня 2022 року, що вкотре юридично закріпило на загально-європейському рівні євроінтеграційний вибір українського народу. Тож конкурс започатковано з метою розвитку та популяризації якісних українських книжок у сфері права, безпеки та євроінтеграції в умовах війни і процесу підготовки України до вступу до Європейського Союзу.

За підсумками конкурсу ІІ місце у номінації «Колективна наукова монографія з євроінтеграції» здобуло видання

Бліхар Марія Миронівна, Шевчук Віктор Олексійович. Зовнішня торгівля країн Центральної та Східної Європи в умовах членства в ЄС : монографія. Львів – Торунь : Liha-Pres, 2022. 592 с.

Марія Бліхар – доктор юридичних наук, професор, завідувачка кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Нагорода конкурсу Диплом переможця конкурсу