Завідувача кафедри автомобільного транспорту Університету нагороджено почесною грамотою ЛОДА

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Фото із вручення нагород

17 червня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулось урочисте засідання наукової ради та виконкому Західного наукового центру Національної академії наук та Міністерства охорони здоров’я України. З нагоди 50-річчя утворення Центру науковцям вручили державні нагороди.

Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток науки почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено Кіндрацького Богдана Ілліча – професора, завідувача кафедри автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка».