Завідувач сектору Науково-технічної бібліотеки Університету одержав нагороду від Львівської міської ради

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Фото із нагородження

30 вересня у Львові відзначили Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цього свята у Lem Station (вулиця Дмитра Вітовського, 57) відбувся масштабний захід «Чотири простори: інтерактивна експозиція сучасних бібліотек». У рамках події було нагороджено найкращих працівників цієї галузі Львова.

«Кожен з вас робить певний світ, адже кожна наша бібліотека має свою історію. Ви створюєте в наших бібліотечних просторах спеціальну атмосферу, тому вони завжди наповнені відвідувачами. Всі ви робите велику річ – закладаєте основу розвитку людей. Ковідний період дуже багато змінив, але багато з вас знайшли способи, як продовжувати працювати з людьми та надихати їх. Дякуємо, що ви свого часу прийняли рішення працювати для людей», – привітав присутніх бібліотекарів перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Опісля Андрій Москаленко нагородив найкращих працівників бібліотек міста. Зокрема, нагороду одержав Ігор Матвейко, завідувач сектору Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на сайті Львівської міської ради.

Ігор Матвейко Сертифікат Ігоря Матвейка