Завідувач кафедри ЗМД – лауреат премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
диплом Ольги Мельник

10 листопада 2017 року, у Всесвітній день науки, в Будинку вчених міста Львова відбулися урочисті заходи з нагоди вручення премій кращим науковцям Львівщини. Участь у нагородженні взяли представники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, а також Західного наукового центру Національної академії наук України. Науковців привітав особисто голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Приємно, що Лауреатом премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради стала завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка», д-р екон. наук професор Ольга Мельник (розпорядження голови Львівської облдержадміністрації «Про обласні премії для працівників наукових установ та вищих навчальних закладів у 2017 році» №1036/0/5-17 від 01.11.2017 р.). Так відзначено її досягнення в науці, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.

Вітаємо лауреата і бажаємо подальших наукових здобутків!