Завідувач кафедри технологій управління успішно завершив міжнародне стажування у Польщі

Кафедра технологій управління Львівської політехніки

Завідувач кафедри технологій управління Національного університету «Львівська політехніка» Павло Григорович Ільчук пройшов та успішно завершив міжнародне стажування у Міжнародному інституті інновацій «Наука, освіта та розвиток» у м. Варшаві (Республіка Польща).

Організатором стажування, крім Міжнародного інституту інновацій, була освітня організація «Європейський форум права та освіти». Навчання проводили сертифіковані міжнародні експерти Європейського Союзу. Стажування відбувалось на основі електронної платформи у режимі on-line впродовж 6 місяців.

За відмінні результати стажування за курсом «Менеджмент. Управління проектами» д.е.н. П. Г. Ільчуку вручено міжнародний сертифікат.

сертифікат сертифікат Павло Ільчук стажувався у Міжнародному інституті інновацій «Наука, освіта та розвиток» у м. Варшаві